Історія Полтави та Полтавського Петровського кадетського корпусу

Полтава – старовинне місто, що зберігаючи архітектурно-історичну пам’ять, на сьогодняшній день є розвинутим обласним центром.

Старі і нові вулиці міста переплітаються, розширюються, забудовуються, гармонійно створюючи образ сучасного міста з багатим історичним минулим. Краса і затишок полтавських вулиць є предметом гордості полтавців і зачаруванням гостей міста.

Саме тому, не дарма, місцем будування нашого житлового комплексу вибрано історичний центр міста, де кожен крок по багатих минулим місцях нагадує про визначну історію нашого краю.

Представлене проектне рішення передбачає організацію житлової забудови в єдиному стилістичному рішенні, враховуючи сучасні вимоги дизайну до житлових будинків і приміщень загального призначення, в затишному та комфортному місці з давно складеною інфраструктурою, у самому серці Полтави.

Поруч знаходиться найцінніший елемент архітектурної спадщини Полтави, який має національне значення,славнозвісна Кругла площа, композиційним центром якої є пам'ятка садово-паркового мистецтва —Жовтневий парк, або Корпусний сад – символ міста, улюблене місце відпочинку полтавчан.

Це – чи не найвидатніший архітектурний ансамбль в Україні, унікальність якого ще і в тому, що тут вдалося поєднати абстрактні архітектурні вирішення «зразкових проектів» петербурзьких архітекторів із творчістю місцевих зодчих, котрі зуміли з типових елементів, уживаних по всій імперії, створити неповторну мистецьку цілісність.